07 Kasım 1965 tarihinde Trabzon’da doğdu, ilk, orta ve lise öğrenimini Trabzon’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. İstanbul Barosu’nda çeşitli görevlerde bulundu

TAMAMINI GÖR →

01.05.1962 yılında İstanbul’da doğdu, ilk, orta ve lise öğrenimi ile Üniversite öğrenimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1988 yılında mezun oldu. 2002-2004 dönemi T.B.B delegesi olarak görev yapmıştır. Halen Türk Ceza Hukuku ve Boğaziçi Avukatlar Spor Kulübü Dernekleri üyesidir.

TAMAMINI GÖR →

10.11.1979 tarihinde Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Antalya’da tamamladı. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2004-2006 yılları arasında İstanbul Barosu Spor Komisyonu Genel Sekreterliği yaptı.

TAMAMINI GÖR →

2005 senesinde Boğaziçi avukatlık ekibine stajyer avukat olarak katılan Nazan, 2005 senesinden bu yana Boğaziçi Avukatlık Bürosu ekibinde avukatlık kariyerine devam etmektedir. Nazan; Ceza Hukuku, İş Kazalarından Kaynaklı Ceza ve Özel Hukuk Davaları, Tıp Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku gibi karmaşık dava yelpazesinde aktif olarak dava avukatlığı

TAMAMINI GÖR →

1986 yılında Edirne’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Edirne’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

TAMAMINI GÖR →

1988 yılında Samsun’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Samsun’ da tamamladı.Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Medipol Üniversitesi kamu hukuku alanında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

TAMAMINI GÖR →

1990 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. İstanbul Üniversitesinde Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yapmaktadır.

TAMAMINI GÖR →

23.06.1987’de Isparta’nın Yalvaç ilçesinde doğu. İlk ve orta ve liseIspartada tamamladı. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2010 yılında mezun oldu.

TAMAMINI GÖR →